Firma JaP-Jacina, s.r.o.

https://www.jap-jacina.cz/

Firma vznikla v roce 1994. Od počátku se specializuje na dodávky a montáže venkovních bran a sekčních vrat určených pro privátní i průmyslové využití a automatizaci vstupních systémů. Za dobu své existence však rozšířila nejen služby a nabízený sortiment, ale do systému dodávek zapojila i výrobu.

V roce 1997 zakoupila firma areál v Mnichově Hradišti o rozloze 9.570 m2, kde je dodnes její sídlo.

Rok 2001 se stal pro firmu JaP-Jacina rokem převratných změn. Vedle nezanedbatelného personálního posílení v obchodní oblasti, výrobě i ekonomické sféře došlo k modernizaci kancelářských, výrobních i skladových prostor. Nově postavená průmyslová hala o rozloze 2600m2 umožnila rozšíření a vytvoření vhodného zázemí pro zaměstnance společnosti. Zároveň došlo k transformaci firmy JaP – Jacina z fyzické osoby na s.r.o. Postupná modernizace zařízení, včetně zavedení komplexního softwarového systému pro všechny úseky společnosti, přispěly k dalšímu zkvalitnění a zefektivnění činnosti.

V září 2004 obhájení certifikátu dle normy ISO 9001:2000 završilo desetileté snažení a zahájilo další proces zlepšování a upevňování pozice nejen na českém trhu a zemích EU.
Na úspěšný rozvoj společnosti navázalo v roce 2007 i založení dceřiné společnosti EuroJaP Slovakia s.r.o. na Slovenské republice.

Neustále vzrůstající poptávka po nabízených produktech a službách si vyžádala otevření poboček v Praze, Plzni, Brně, Olomouci, v roce 2012 v Rychnově nad Kněžnou a v roce 2013 v Českých Budějovicích.
Vedle v úvodu zmíněného zaměření firmy JaP-Jacina se stejně jako její působnost rozšířila i nabídka v oblasti služeb, sortimentu, servisu a výroby. Dobře zavedená je výroba sekčních vrat a bran k rodinným i velkým průmyslovým objektům. Osvědčila se i výroba plotů a pergol z plastových profilů, z nichž ty nejžádanější začala společnost za účelem snížení cen sama vyrábět.

Díky financování z dotací Evropské Unie jsme v roce 2011 otevřeli nově zbudované školící středisko a v roce 2013 začala modernizace administrativního centra v Mnichově Hradišti, jehož součástí je vybudování prostor pro náš vývoj, včetně zkušebního kanálu pro protipovodňové výrobky.

JaP-Jacina trade s.r.o., je dceřinnou společnosti JaP Jacina s.r.o.

Eshop firmy JaP-Jacina trade nabízí kompletní nabídku pro vratové a garažové pohony.  Většinu zboží máme skladem a tedy i okamžitě dostupné a to z velké části i na všech pobočkách. Dále je také možnost zajistit odbornou montáž , záruční i pozáruční servis ve velice krátkých intervalech prostřednictvím partnerů po celé ČR.