Security box - bezpečné uložiště pro Vaše cennosti

Cena
19 900,83 Kč bez DPH 24 080 Kč s DPH

Kód produktu
Sbox

ks

Bezpečné úložiště pro Vaše cennosti
Každý den v Česku dochází průměrně ke stovce vloupání do domů, bytů a chat. Jako prevenci před nežádoucím použitím nebo odcizením, jsme vyvinuli nový produkt SECURITY BOX. Možné zakoupit samostatně nebo jako nástavbu k našemu výrobku BLACK BOX, díky čemuž budete mít veškeré cennosti na jednom místě.
BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ
SECURITY BOX je určen k bezpečné úschově věcí, kterých si cenníte nejvíce. Mezi jeho přednosti patří možnost rychlého použití a snadného přístupu. Je pevně přichycen ke zdi, takže nehrozí jeho odcizení.
DESIGN
SECURITY BOX disponuje také svým nevšedním designem v podobě vitríny, která může připomínat exponáty v muzeích. Můžete mít své věci vystavené a chráněnné zároveň.
FUNKCE
Díky elektronickému kombinačnímu zámku na kód, budete mít box zabezpečen proti nežádoucímu vniknutí. Je odolný vůči vloupání – testován akreditovanou laboratoří dle normy DIN-EN 1143-1, ale také Vám zajistí splnění zákonných předpisů na bezpečné uložení veškerých cenností. Uvnitř je zabudováno praktické LED osvětlení, které lze tlačítkem kdykoliv aktivovat.
Více

Splňuje požadavky odolnosti proti vloupání minimálně 15 RU podle ČSN EN 1143-1:2020
a je vybavena zámkem třídy A podle ČSN EN 1300:2020.

Vnější rozměry

Šířka

500 mm

Výška

200 mm

Hloubka

315 mm

 

 

Vnitřní rozměr

 

Šířka

360 mm

Výška

150 mm

Hloubka

 mm

Hmotnost

16 kg

Barva