Weather Defender

Nespornou výhodou tohoto těsnění je jednoduchost montáže a cena. Produkt Vám nabídne utěsnění mezery mezi vraty a podlahou. Těsnění ochraní Vaší garáž před menším množstvím vody.

Zde je vidět situace před a po instalaci těsnění Weather Defender


Protipovodňové systémy

Jsou situace, kdy těsnění pod vraty nedostačuje, například pří povodních, kdy voda může dosahovat až 5 metrů. Proto je možné mít protipovodňové systémy od firmy JaP-Jacina.

Protipovodňová opatření slouží k eliminaci povodní a záplav popřípadě k co největší minimalizaci škod způsobených povodněmi. Hlavním cílem je vodu za vysokých vodních stavů hromadit mimo obydlená území, a naopak v zastavěných oblastech vodu z území co nejrychleji odvést. Celý systém je řešen v oblasti vratové a dveřní techniky i zatěsnění stavebních otvorů. Náš systém je opatřen obvodovým kontinuálním trubicovým těsněním, které je roztažitelné vnitřním tlakem. Ten je generován ručně, automaticky anebo jednoduchým automatickým zařízením nebo pomocným mechanismem.

Pojďme se podívat na je jednotlivé systémy, které firma JaP-Jacina nabízí.

Protipovodňové zábrana JPZ

Brání proniknutí vody do domů či jiných objektů. Snadná instalace do oken, dveří, vrat a dalších otvorů.

Mobilní zábrana JPZ je ideální řešení pro Váš rodinný dům, chalupu nebo garáž. Je možné ji použít i v průmyslových objektech, kde chrání před proniknutím vody skrz průjezdy, průmyslová vrata, nakládací můstky, ventilační otvory, automatické dveře nebo dveře do IT místnosti, archivu a jiných citlivých prostor.

Více informací naleznete zde.

Protipovodňová zábrana INOVA AL

Mobilní hradidlový systém je vyvinutý pro ochranu vjezdů, vchodů, oken nebo průjezdů před proniknutím vody z povodní nebo přívalových dešťů.

Tento systém nevyžaduje stavebně náročnou spodní stavbu. Základem montáže je pouze instalace pevných prvků - bočního vedení na stranách chráněného otvoru. Mezi ně se v případě potřeby vkládají mobilní prvky – hradidla, která se stlačují přítlaky. Otvor je tak během několika málo minut chráněn před vodním živlem.

Více informací naleznete zde.